Doğum haritanızdaki Ay hakkında herşeyi öğreneceğiniz ve hayat boyu okuyabileceğiniz, size özel astrolojik bir rehber kitapçığa sahip olmak ister misiniz? Üstelik sadece doğum haritanızdaki Ay hakkında değil, bir yıl boyunca gerçekleşen yeni aylar, dolunaylar ve ay tutulmalarından ne kadar ve nasıl etkilendiğinize dair de bir rehber kitapçık bu. “AyKonuşursa” adını verdiğim bu astrolojik rehber kitapçıkta ayrıca, doğum haritanızdaki Ay’ınızı etkileyen bir yıllık  transitler ve progres ayınız hakkında da bilgiler alabileceksiniz.

Doğdumuz andaki Ay’ın konumu duygularımıza, bizi nelerin içsel olarak motive ettiğine, duygusal ihtiyaçlarımıza, dişil tarafımızı nasıl ifade ettiğimize, annemize, hayatlarımızdaki kadınlara, anneliğimize, çocukluğumuza, geçmişimize, sağlığımıza dair bilgiler verir. Sadece Ay’ın doğduğunuz andaki burcu değil, hangi fazda olduğu, doğum haritanızda hangi eve yerleştiği ve hangi gezegenlerle ilişkide olduğu da bize bu bilgileri verir. Ayrıca Ay Düğümleri ile ruhsal yolculuğumuz ve amacımız hakkında detaylı bilgiler alabiliriz.  Kişiye özel hazırladığım bu rehber kitapçıkta bütün bu bilgiler, ilham verici  noktalar ve size rehberlik edecek önemli detaylar yer alıyor.

Ücreti 100 lira olan, size özel aydınlatıcı bilgilerle dolu bu rehber e- kitapçık  20 + sayfa olarak e-mail adresinize gönderiliyor.

*Hem kendinize hem de bir sevdiğinize hediye etmek isterseniz, ikinci AyKonuşursa rehber kitapçığı 80 lira.

AyKonuşursa rehber kitapçığını aşağıdaki formu doldurarak sipariş edebilirsiniz.