Astrolojik Danışmanlık

Astroloji eşzamanlılık ilkesine göre çalışır. Doğum haritanız, doğduğunuz anda var olan kozmik enerjileri barındırır. O anın eşsizliğiyle doğduğunuz yerin enerjisi birleşir ve ortaya sadece size özel olan “doğum & yıldız haritası” çıkar. Böyle bir haritayı standart ve genelleştirilmiş burç yorumlarıyla okumak mümkün değildir. Bu sebeple doğum haritanızı analiz ederken, burç yorumlarının ötesinde, klasik astroloji yöntemleriyle modern astroloji yöntemlerini beraber kullanıyorum. Danışmanlık esnasında amacım, doğum haritasının rehberliğinde danışanımın sorularına cevaplar bulmak olduğu gibi analizlerimle ona hayat boyu kullanabileceği anahtarlar vermektir.

Aşağıda ayrıntılarını verdiğim danışmanlık servisini seçtikten sonra bana eda.ocak@gmail.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yüz yüze ya da Skype ile de danışmanlık veriyorum. Sizinle beraber sorularınızın üzerinde çalışmaktan ve eğer varsa daha farklı sorularınızı duymaktan ve tabii ki sizi tanımaktan mutluluk duyacağım…

Doğum Haritası İçin Danışmanlık

Bu danışmanlık seansında doğum haritanızın detaylı analizini bir yıllık öngörüyle birlikte sunuyorum. Sizden gelen sorular öncelikli olmakla birlikte potansiyelleriniz, zayıf ve güçlü yönleriniz, karakteristik özellikleriniz haritanız üzerinden yorumlandıktan sonra yaşam amacınız, karmik geçmişiniz ve ruhsal evriminize yönelik rehberlik alıyorsunuz.

İlişkiniz İçin Danışmanlık

Partnerinizle, ortağınızla, aile üyelerinizle veya bir dostunuzla olan ilişkinizi ikinizin haritaları üzerinden yorumluyorum. Bu esnada bu ilişkinin sizi geliştiren ve engelleyen yönleri, birlikte neler yapabileceğinizi ve hangi zorluklarla karşılaşacağınızı öğreniyorsunuz. Ayrıca ilişkinizin karmik geçmişine dair ipuçları da alabilirsiniz.

Coğrafya Seçimi İçin Danışmanlık

Astrokartografi yöntemlerini kullanarak verdiğim bu danışmanlıkta yaşamak için, çalışmak için, spiritüel bir yolculuk için veya başka bir amaçla size en uygun coğrafyanın neresi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Meslek ve Kariyer için Danışmanlık

Bu seansta; doğum haritanıza göre size en uygun mesleğin ne olduğunu öğreniyorsunuz. Kariyerinizde ilerlemek için neler yapabileceğiniz, kendinizi ve işinizi nasıl tanıtacağınızın bilgilerini alıyorsunuz. Ayrıca hangi koşullar altında çalışmanın size neşe, bolluk ve kolaylık getireceğinin ipuçlarını öğreniyorsunuz.

6 Aylık Öngörü

Danışmanlık tarihinden itibaren 6 ay boyunca hayatınızın astrolojik olarak nasıl etkilendiğini öğrendiğiniz bu seansta özellikle sorularınıza odaklanıyorum. Sizin için gelişime açık, daha akışkan ve ayrıca zorlayıcı dönemlere dair bilgilendiriliyorsunuz. Kehanette bulunmuyorum; yani kesin cümleler kurarak sizi yönlendirmiyorum.

1 Yıllık Öngörü

Danışmanlık tarihinden itibaren 1 yıl boyunca hayatınızın astrolojik olarak nasıl etkilendiğini öğrendiğiniz bu seansta özellikle sorularınıza odaklanıyorum. Sizin için gelişime açık, daha akışkan ve ayrıca zorlayıcı dönemlere dair bilgilendiriliyorsunuz. Kehanette bulunmuyorum; yani kesin cümleler kurarak sizi yönlendirmiyorum.

AyKonuşursa Rehber Kitapçık

Doğum haritanızdaki Ay hakkında herşeyi öğreneceğiniz ve hayat boyu okuyabileceğiniz, size özel astrolojik rehber kitapçık hazırlıyorum. Bu kitapçıkta sadece doğum haritanızdaki Ay hakkında değil, 6 ay boyunca gerçekleşen yeni aylar, dolunaylar ve ay tutulmalarından nasıl etkilendiğinizi de anlatıyorum.